real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
10 Şubat 2014

9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü

9-subat-dunya-sigarayi-birakma-gunu-3-5649310_8192_4009 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü dolayısıyla  Alaçam İlçesinde “Doğa Yürüyüşü” yapıldı. Alaçam Kaymakamlığı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlikte katılımcılar, Örenler köyünden Acısu köyüne kadar olan on kilometrelik güzergahı yürüdü.

Yürüyüş sonrası konuşan Kaymakam Oğuz Alp Çağlar, etkinliği daha sağlıklı bir topluma dikkati çekmek amacıyla düzenlediklerini belirtti.

Yürüyüşe katılımın yüksek olmasına sevindiğini de ifade eden Çağlar, “Bu yürüyüşlerin sürekliliğini sağlamak istiyoruz. Çevremizde bu konuya önem veren Gerze, Sinop, Samsun, Kastamonu Doğa kulüpleri ile irtibat halindeyiz ve onlarla birlikte ortak çalışmalar yapabiliriz. Daha farklı ortam ve güzergahlarda bu yürüyüşleri devam ettirmeyi düşünüyoruz” dedi.

Yürüyüşe Alaçam İlçe Emniyet Müdürü Lütfi Tanrıkulu, Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürü Hamdi Sarı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bülent Şener, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. -Samsun

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

.