real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Nisan 2013

Sinan Sallabaş’a anlattı.

DEMIRTAS11TEMİZLİKTE KARARLI ADIMLAR ATTIK.

Temizlikte devrim niteliğine olan çalışmaları hayata geçirdiklerini anlatan Demirtaş, Yer altı konteynır sistemimizle çöpleri yer altına alıyoruz. İlçemizde çöp toplama işini modernize ettik. Karadeniz’de ilk olan hijyenik, ekonomik, tasarruflu ve çevre dostu olan yer altı konteyner sistemini ilçemize kazandırdık. Çevreye kötü koku yaymayan kedi ve köpeğin karıştıramayacağı konteynerın çöp toplama kapasitesi eski konteynerlerın 10 katı büyüklüğündedir. Vinçli sistemle uzaktan kumandayla toplanan yer altı konteyner sistemimizle hem yakıttan hem de personel tasarruf ediyoruz. Eskiden bir sokağa günde 2 kez çöp toplamak için girerken yeni sistemle birlikte haftada o sokağa 2 kez giriyoruz. ” dedi.

Yerel Yönetimler nezdinde “Çöpünüz Altın Olacak Engeller Ortadan Kalkacak” ile çevresine duyarlı vatandaşlarımızı geri kazanım alışkanlığı kazandırdıklarını anlatan Başkan Necattin Demirtaş, Her ay engelli vatandaşlara bir akülü araç vererek engellilerin hayata tutunma noktasında bir umut ışığı olduklarını ifade etti.

23 NİSAN’DA AÇILIYOR

Trafik Eğitim Parkını 23 Nisan’da açacaklarının söyleyen Başkan Necattin Demirtaş, Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda hediye etmek üzere hazırladığımız Trafik Eğitim Parkımızın açılışını gerçekleştireceğiz. Derebahçe mahallemizde, okul öncesi çocuklar ile ilk ve ortaöğretim öğrencilerine derslerde öğrendikleri teorik trafik bilgilerini bu parkımızda uygulama fırsatı bulacak. Trafik Şube ve Mili Eğitim Müdürlükleri ile görüşüyoruz. Ortak yürüteceğimiz çalışmayla teorik ve uygulamalı eğitimler sonunda çocuklarımıza belge vermeyi de düşünüyoruz. Trafik kazalarının en aza indirilmesine yardımcı olacak trafik eğitim parkımızda çocuklar eğlenerek trafik bilincini öğrenecek. Ailelerimiz ise park alanındaki dinlenme ve oturma yerlerinde gönül rahatlığıyla vakit geçirecek.” dedi.

SAMBİS-Sağlık Yaşam İçin Bisiklet Sür…

SAMBİS’in 19 Mayıs haftasında açılışını tertiplemeyi düşündüklerini anlatan Demirtaş, ” Türkiye’ye örnek olan SAMBİS çevre dostu bisiklet projesidir. Doğu Park ile Batı Park arasında toplam 6 istasyon, 160 adet park istasyonu ve 110 adet bisiklet ile Samsun ilk defa 8 kilometrelik bisiklet yoluna kavuştu. Yaşlılarımızın ve engelli vatandaşların kullanabileceği şekilde projelendirilen SAMBİS, engelli bisikletleri ve park istasyonları ile dünya’da bir ilk. Bisikletler, hırsızlık olaylarına karşı GPRS aracılığıyla uydudan takip ediliyor. SAMBİS’in ekipmanı güvenliği ve tasarımı ile dünyada örneklerine rastlanmayan kalitede. ” diye konuştu.


GELECEK SAMSUN 1919’LA YÜKSELECEK

Samsun en iyi mevkisinde, denizi en iyi cepheden gören Hastane mahallesinde Samsun 1919 adlı kentsel dönüşüm projemizle modern bir site inşa edeceklerini kaydeden Demirtaş, ” Proje kapsamında 31 bin m2’lik alanda 20 katlı, 14 blok olmak üzere, ‘1+1 99 m2’, ‘2+1 110 m2’, ‘3+1 144 m2’ ölçeğinde 1120 adet daire yapılacak. Standartları yüksek, konforlu, otoparkı, alışveriş merkezi, yeşil alanı ve oyun parkı olan modern bir site inşa ederek bölgenin cazibesini artıracağız. Halkımız bu konutlarda ferah ve huzur dolu bir yaşam konforuna sahip olacak. ” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.