real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
22 Ağustos 2013

YILMAZ GAZETEYİ SUSTURDU.

YUSUFKÜCÜKBüyükşehir Belediyesi ile Haber Gazetesi arasındaki  buzlar eridi.  Borsan Holding sahibi Adnan Ölmez’in Başkan Yılmaz’ı Ramazan Bayramı öncesi ziyaret ettiği ve belediye aleyhinde yapılan yayınların son verilmesi karşılığında karşılıklı olarak el sıkışıldığı öğrenildi.

ARABULUCULAR DEVREYE GİRDİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi aleyhinde yayın çizgisinden vazgeçen Haber Gazetesinde patron Adnan Ölmez  ağırlığını koymaya başladı.  Borsan Gruptan mal almadığı ve ihalelere sokmadığı gerekçesiyle uzun bir süredir Belediye aleyhinde yayın çizgisi izleyen Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun’u devre dışı bırakan Ölmez’in Başkan Yılmaz’la gizli bir anlaşma yaptığı öğrenildi.  İkilinin görüşmesini sağlayan kişinin ise eski Anap Yöneticilerinden Başkan Yılmaz’a yakınlığıyla bilinen  Ahmet Ali Bulut ve bazı işadamlarının olduğu öğrenildi.

20 MİLYON ZARAR 

Of’lu Adnan Ölmez’in yakın arkadaşı ve hemşerisi olan Ahmet Ali Bulut’a Büyükşehir Belediyesi ile ters düştükleri için yıllık 5 milyon zararı olduğunu ve 4 yılda 20 Milyon zarar ettiğini belirterek  Başkan Yılmaz’la görüşme isteğini ilettiği öğrenildi. Arabulucuların devreye girmesiyle sağlanan görüşme de Başkan Yılmaz’ın yapılan haberlerden duyduğu rahatsızlığı dile getirdiği ve ikilinin olumsuz haber yapılmaması kaydıyla el sıkıştığı öğrenildi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

YILMAZ GAZETEYİ SUSTURDU.” için 2 Yorum

  1. mustafa dedi ki:

    bu haberlerin devamı vardır. onları da bekliyoruz. perde arkasında nelerin döndüğünü bilmek vatandaşın hakkı…

  2. Drinker dedi ki:

    Susan basın önce kendini sonra namusunu satmış demektir eeee namusunu satan herşeyi satar hayırlı olsun…….Hayırlı ihaleler:)))

.