real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
31 Aralık 2013

31 Aralık Çılgınlığı Yoğunluğa Neden Oldu…

IMG_5906-31 ARALIK 2013 ÇILGINLIĞI NİKAH YOĞUNLUĞUNA NEDEN OLDU.

İlkadım  Belediyesi Evlendirme memurluğunun verilerine göre İlkadım’da 2013 yılında toplam 2350 çiftin resmi nikahı kıyıldı.

İlkadım ilçesinde kıyılan nikah sayısının her yıl bir önceki yıla göre artış gösterdiğini söyleyen İlkadım Belediyesi Nikah Memuru Ahmet Salih Atar,Kış döneminde bile nikah sayısının düştüğü ilçemizde ortalama 7 ile 10 nikah kıyıldığını,özellikle Öğretmenlerimizin  yıl sonu eş tayini durumu ve 31 Aralık 2013 yılını evlilik yıl dönümünde ölümsüzleştirecek genç çiftlerin başvurularını yoğun olduğu ifade etti.

Evlendirme Dairemize müracaat eden çiftlere nikah kıyılmasının ardından imza attıkları kalem hediye ettiğimiz örnek uygulamanın nikaha ilginin arttırdığının altını çizen Atar,”2013 yıl sonu itibari ile İlkadım Belediyesi Yıldıray Çınar Kültür Merkezi’ndeki Nikah Memurluğu’na başvuran 2350 çiftimizin mutluluğuna ortak olduk. Mutlu evliliklerin temelinde özveri, sevgi, saygı ve birlikte bir hayatı paylaşma arzusu ile yeni yılda genç çiftlerimize sevenin sevdiği ile kavuştuğu bir yıl diliyorum “diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.