real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
18 Ocak 2014

30 Mart Millattır…

DSCN701121. Dönem Samsun Milletvekili ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, bugün CHP Atakum İlçe Örgütünün düzenlediği esnaf gezisi programına katıldı. CHP Atakum İlçe Başkanı Ali Ekber Bolat, CHP Atakum İlçe Gençlik Kolları Başkanı Refik Yıldız ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı gezide yoğun ilginin olduğu halk ile iç içe olan, her vatandaşın elini sıkmadan geçmeyen Tarık Cengiz, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanının vatandaşın arasına girmesini koruma ordusu olmadan gezmeye davet etti.

Tarık Cengiz; “Vatandaşların durumu ortada her esnafımıza işler nasıl gidiyor dediğimizde hiç kimse iç açıcı cevaplar vermiyor. Bu halkımızın geldiği durumu göstermektedir. İktidarın ayakkabı kutuları ile her türlü oyunla vatandaşı aldatması insanların gözünden kaçmamaktadır. Öyle ki halkımız artık gerçeği görmüştür. Bunların yalanını, talanının hesabını sormaya kararlı durumdadır” dedi.

Hesabın sandıkta sorulacağını ifade eden Tarık Cengiz “30 Mart milattır, Samsun’u bu kirli ellerden bu iktidar anlayışından kurtarmak sizin elinizdedir. Beni her çeviren vatandaşımız hizmetlerimiz için teşekkür ediyor. Ben burada sizin aranızda dim dik yürüyebiliyorsam bu görev yaptığım süre içerisinde akçeli işlere girmemem, sadece milletin vekilliğini yapmış olmamdır” dedi.

Benim alnım açık başım dik verdiğim sözlerin hepsini tuttum, eski, yeni tüm muhtarlarımız şahittir. Sorunu, sıkıntısı olan bir vatandaşımın hangi isteğini Tarık Cengiz geri çevirmiş? Hangi sözünü tutmamış? Hangi vatandaşı mağdur etmiş? Vatandaşın arasında koruma ordusuyla gezip seçim dönemlerinde vatandaşa edebiyat yapan zihniyet artık geçerliğini yitirmiştir” dedi.

Atakum, Atakent ve Kurupelit esnafını gezen CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz akşam saatlerinde organize edilecek olan Atakum Çakırlar, Çakırlar Yalı, İncesu ve İncesu Yalı mahallelerinde yapılacak olan toplantılara katılmak üzere gezilerini tamamladı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.