step mom and son porn videos

logo

reklam
29 Temmuz 2013

3 Vekil, 1 Genel Başkan…

Canik’e ziyaretçi akını

SASS
Son bir ayda başta AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Şentop, MKYK Üyeleri Mazhar Bağlı ve Ahmet Demircan olmak üzere AK Parti’nin üst yöneticileri ile dernek ve STK’ların temsilcileri Başkan Osman Genç’in misafiri oldu

Canik Belediye Başkanı Osman Genç son bir ay içerisinde ilçede AK Parti’li bir Genel Başkan Yardımcısı, iki MKYK Üyesi, üç milletvekili, bir İl Başkanı ağırlarken, bir de dernek Genel Başkanı misafir etti. Canik’e son bir ay içerisinde ilk olarak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop geldi. Canik Belediye Başkanı Osman Genç’in misafiri olan ve Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin temel atma törenine katılan Şentop, Canik’te yapılan çalışmaları övmüş ve Başkan Genç’i kutlamıştı.

MKYK ÜYELERİ CANİK’TE

Başkan Osman Genç’in bir başka önemli konuğu ise AK Parti MKYK Üyesi Mazhar Bağlı oldu. Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda vatandaşlara yemek dağıtan ve iftarını açan Bağlı da, Başkan Genç’ten övgüyle sözetmişti. Bağlı, “Başkanımız bizim her zaman yüzümüzü güldürmüş, göğsümüzü kabartmıştır” diye konuşmuştu. Canik’e gelen bir başka önemli isim olan AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Demircan da, Başkan Genç’i makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneklerinden birinin Canik’te uygulandığını belirten Demirtan, çalışmalarından dolayı Başkan Genç’i tebrik etti.

Ramazan ayı boyunca günde bin 500 kişiye iftar yemeğinde ağırlayan Başkan Osman Genç’i ziyaret edenler arasında milletvekilleri de vardı. AK Parti Milletvekilleri Mustafa Demir, Tülay Bakır ve Çağatay Kılıç da, hem iftar sofrasına katıldılar hem de Başkan Genç’i makamında ziyaret ettiler. AK Parti Milletvekilleri özellikle yeni hizmet binasına hayran kaldılar. Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Mustafa Koca, OMÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, TİKA Genel Başkan Yardımcısı Süreyya Er, AK Parti İl Yönetimi, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları yönetimi de, Canik’e misafir oldu. Bir çok dernek, sivil toplum örgütü temsilcisi de Başkan Osman Genç’i ziyaret edenler arasında yer aldı.

AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ

Canik’in artık Türkiye’nin gözbebeği olduğunu vurgulayan Başkan Genç, “AK Parti belediyeciliğine uygun yönettiğimiz Canik’te partimizin önemli isimlerini görmek ve onların çalışmalarımızdan övgüyle söz etmeleri bizlere onur veriyor. Biz Başbakanımızın rehberliğinde, doğru bildiğimiz yolda ilçemizi ve şehrimizi daha yukarıya taşımaya gayret göstereceğiz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.