real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
03 Mayıs 2013

3 Mayıs Türkçülük Günü

Türk Ocakları Samsun Şube Başkanı Kaya Tuncer Çağlayan, “Terör örgütünün elebaşı baş akil kabul edilerek, PKK’nın talepleri, Akil İnsanlar aracılığıyla Türk milletine pazarlanmaktadır” dedi.”3 Mayıs Türkçüler Günü” kutlamaları çerçevesinde…

Türk Ocakları Samsun Şube Başkanı Kaya Tuncer Çağlayan, “Terör örgütünün elebaşı baş akil kabul edilerek, PKK’nın talepleri, Akil İnsanlar aracılığıyla Türk milletine pazarlanmaktadır” dedi.

“3 Mayıs Türkçüler Günü” kutlamaları çerçevesinde Samsun’da Milliyetçi Hareket (MHP) Partisi İl Başkanlığı, Türk Ocakları Samsun Şubesi, Ülkü Ocakları Samsun Şubesi ve Yusufiyeli Ülkücüler Teşkilatı Atatürk Anıtı’na çelenk koydu.

Tören sonrası gündeme dair açıklamalarda bulunan Türk Ocakları Samsun Şube Başkanı Prof. Dr. Kaya Tuncer Çağlayan, “Terör örgütünün elebaşı baş akil kabul edilerek, PKK’nın talepleri, Akil İnsanlar aracılığıyla Türk milletine pazarlanmaktadır. ‘Bunun hem şehitlerimizin aziz hatıralarına hakaret olduğu hem de yeni Orta Doğu haritasında yer alan parçalanmış Türkiye’nin hedeflediğini’ söyleyerek eleştirenler ise ‘bir avuç çapulcu’ olarak değerlendirilmektedir. Ayrıca yeni Anayasa’da ‘Türk milleti’ tabirinin vatandaşlık tanımından çıkarılacağı açıklamaları ile sarsılıyoruz. Biz Türkçüler var oldukça, dünyadaki tüm soydaşlarımızı unutmayacağız, unutturmayacağız. Ne mutlu türküm diyene” diye konuştu.

Törene ayrıca siyasi parti başkanları, sendika temsilcileri, kamu-kurum ve kuruluş müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.