real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
21 Aralık 2013

2014 Nisan Ayı Milat Olacak…

7964_ihsanİhsan Kurnaz, 2014 Nisan ayının İlkadım için milat olacağını kaydetti.
AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, AK Parti iktidarının ülke genelinde gerçekleştirdiği kalkınma hamlelerinin İlkadım’da da karşılık bulmaya başlaması gerektiğini kaydetti.
AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, 2014 Nisan ayı ile birlikte İlkadım’da büyük bir değişim yaşanacağını belirterek, İlkadım İlçesi’nin geleceği için umutlu olduklarını dile getirdi. İhsan Kurnaz, AK Parti iktidarının ülke genelinde gerçekleştirdiği kalkınma hamlelerinin Türkiye’nin 2023 vizyonu çerçevesinde katlanarak artacağını ve 2014 Nisan ayı ile birlikte İlkadım ilçesinin de bu kalkınma pastasından hak ettiği oranda yararlanacağını ifade etti.
İhsan Kurnaz, İlkadım’ın geçen 5 yıl içerisinde kalkınma adına bir proje görmediğini ve buna bağlı olarak yeterince büyüyemediğini ifade ettiği konuşmasında şunları kaydetti:
“İlkadım İlçemiz iki büyük beldenin birleşmesi ile oluşan devasa bir ilçe. Nüfus yoğunluğu olarak Türkiye’nin bir çok ilinden bile daha büyük. Bu büyüklükte bir ilçenin çok daha makro düzeyde projeler konuşan bir pozisyonda olması lazım ama biz hala rutin belediyecilik hizmetlerinin eksikliği ile uğraşıyoruz. İlçe olarak hak ettiğimiz noktada olmadığımız artık çok belli. Bu durağan anlayıştan bir an önce kurtulmak lazım. İçine kapanmış ve etrafındaki gelişmeleri izlemekle yetinen bu yönetim anlayışı bu ilçeye yakışmıyor. Bu açıdan bakıldığında, 2014 Nisan ayını bir milat olarak görüyoruz. Her anlamda gelişmenin, kalkınmanın başlangıcını İlkadımlı 2014 Nisan ayı ile birlikte hissetmeye başlayacak” diye konuştu.
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.