real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
23 Aralık 2013

2014 Nisan Ayı Bir Başlangıç Olacak…

ihsan_kurnaz_3AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, AK Parti iktidarının Türkiye’yi çağ atlattığını kaydederek, İlkadım’ın da artık kabuğunu kırarak hak ettiği konuma yükselmesi gerektiğini belirtti.

İLKADIM’IN GÜNDEMİ DEĞİŞECEK

İhsan Kurnaz, Ankara temaslarının ardından yaptığı açıklamada, “AK Parti iktidarı ile ülkemiz daha önce hayal dahi edemediklerimizi gerçekleştirmeye başladı. ‘Hayaldi gerçek oldu’ sloganı eşliğinde onlarca devasa proje hayata geçirildi ve geçirilmeye devam ediyor. İlkadım İlçemiz de artık ülke genelinde yaşanan bu gelişmişlikten nasibini almalı. İlkadım ismine yakışır ölçekte makro projelerle İlkadımlıların yaşamaktan gurur duyacağı bir kent kimliğine kavuşmalı. Bütün çabamız, bütün gayretimiz bu yönde. İnşallah 2014 Nisan ayı ile birlikte bambaşka gündemlerin konuşulduğu bir ilçe hüviyetine kavuşacağız” dedi.

İLKADIM AK PARTİ İLE KAZANACAK

İhsan Kurnaz, İlkadım’ın her yerini dolaştıklarını ve vatandaşın şikayetlerini dinlediklerini ifade ettiği açıklamasında, “İlkadım İlçesi 2014 Mart ayının sonunu bekliyor. Nasıl ki biz ‘Bu seçimde İlkadım kazanacak’ diyerek yola çıktı isek, İlkadımlı hemşehrilerimiz de o kadar kararlı ki, bir kan değişikliğine ihtiyaç olduğunu belirtiyorlar. İlkadım’ın kazanması için bu değişiklik şart. Bu seçimde İlkadım kazanacak, bu seçimde İlkadım AK Parti ile kazanmaya başlayacak” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.