real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
06 Mart 2014

15 YILDA 15 ÖNEMLİ PROJEN YOK

wwAK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir’in katılımıyla gerçekleşen Atakum Mahalle Muhtarları ve Ak Parti Atakum Mahalle Temsilcileri’nin katıldığı kahvaltı programında bir araya geldiler. Açılış konuşmasını yapan Taşçı Metin Burma’nın gelişimi desteklemek bir yana engellediğini söyleyerek, “Atakum Belediye Başkanı gelişimi yönetmek bir yana neredeyse engellemiştir. Ne istihdam, ne turizm ne de yatırım için hiçbir hamle yapılmamıştır. Peki, Sayın Burma son 5 yıldır ne yapmıştır. Bir önceki dönem seçilirken 81 projeyi hayata geçirmedin. 15 yılda 15 önemli projem var diyemiyorsun. Sen bu halkın vaktini, parasını, geleceğini nasıl harcıyorsun” dedi.

15 YILDA 15 ÖNEMLİ PROJEN YOK

Atakum için ortaya koydukları vizyon ve 55de55 Atakum Projeleri sayesinde çok farklı bir seçim atmosferi yaşadıklarını söyleyerek, “Geçtiğimiz yıllar Atakum için boş arsaların bina yapılmasıyla geçilmiştir. Yani doğal gelişimin gereği ve hükümetimizin bu yöndeki hamlelerle konutlaşma artmıştır. İnşaat sektöründe yaşanan bu gelişmeler, nüfus artışını da beraberinde getirmiştir. Bu gelişmeler ışığında ilçemizin nüfusu artmıştır. Ancak bu artışa göre ne bir alt yapı ne de yatırım yapılmamıştır. Kentimiz doğal gelişimini hızla devam ettirirken, bu gelime yön ve katkı vermesi gerekenler süreci kesinlikle yönetememişlerdir. Atakum Belediye Başkanı gelişimi yönetmek bir yana neredeyse engellemiştir. Ne istihdam, ne turizm ne de yatırım için hiçbir hamle yapılmamıştır. Peki, Sayın Burma son 5 yıldır ne yapmıştır. Bir önceki dönem seçilirken 81 projeyi hayata geçirmedin. 15 yılda 15 önemli projem var diyemiyorsun. Sen bu halkın vaktini, parasını, geleceğini nasıl harcıyorsun” diye konuştu.

AK PARTİ MİLLETİN PARTİSİDİR

Ak Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir yaptığı katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada, “Biz birlikteliğin, bir bütünün, güçlü Türkiye hedefinin yolcularıyız. Biz projelerin, yatırımların, devrim niteliğinde çalışmaların yılmaz neferleriyiz. 30 Mart Yeni Türkiye’nin miladı niteliğindedir. AK Parti’yi diğer siyasi yapılardan farklı kılan, özveri ve fedakârlık üzerine kurulmuş dinamik yapısıdır. Bu partinin harcını milletimiz karmıştır. Tabelasını milletimiz kendi elleriyle en yukarıya asmıştır. Girdiği ilk seçimle birlikte kendi iradesini iktidara taşımıştır. Kendi içinden çıkan ve gücünü aldığını halk için ömrünü ortaya koyan başbakanımızı ise muktedir kılmıştır. Yapılanlar, hayata geçen hizmetleri anlatmakla bitirmek mümkün değil. Ancak hepimiz Ak Parti iktidara gelmeden önce ülkemizin hangi durumda olduğunu biliyoruz. Bu kadar kısa bir sürede Cumhuriyet Tarihi’ne sığmayan hizmetler hayata geçirilmiştir” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.