real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
13 Ocak 2014

137 Proje Hazırladık…

15186Gittiği her yerde büyük bir ilgiyle karşılanan ve Atakum halkının sevgisini ve sempatisini kazanan MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş;”Atakum halkı artık değişim istiyor. Bu değişim bizimle başlayacak” dedi.

YENİ SAMSUN OLACAK
Atakum’da rutin yapılması gereken hizmetlerin büyük hizmetler gibi gösterilmesinin Atakum’a bakış ve vizyon eksikliğinden kaynaklandığını ve bunun ilçeyi geriye getirdiğini kaydeden Çamaş,”Atakum’a bizler büyük bir vizyon kazandırmak için talip olduk. Burayı yeni Samsun yapma sevdasıyla ve heyecanıyla yola çıktık. Bunları yapabilecek bilgi, tecrübe ve kadrolarımız var. Atakum halkı her şeyin en iyisine layıktır” diye konuştu.

137 PROJE HAZIRLADIK
Atakum için 50 kişilik dev bir ekiple 137 proje hazırladıklarını ve bu projelerin 33 tanesinin özel, 6 tanesinin vizyon, diğerlerinin ise rutin projeler olduğunu ifade eden Çamaş;”Uzun zamandır Atakum için proje üretiyoruz. Bunu da akademisyen, bilim adamı ve teknik bir kadroyla hazırlıyoruz. Bir işe soyunduysanız halkınıza en iyisini vermek zorundasınız. Bizler bu anlayışla Atakum’a hizmet etmeye talibiz.”şeklinde konuştu.

ÇOK ÇALIŞARAK BAŞARACAĞIZ
Atakum seçmeninin kültürlü ve bilinçli bir seçmen olduğunu, boş vaadlere asla oy vermeyeceklerini dile getiren Çamaş;”Önümüzdeki yerel seçimler Atakum’un bundan sonra ki 20 yılını etkileyecek seçimlerdir. Eğer bu ilçeye bir vizyon getirilmez ise Atakum daha da geriye gidecektir. Buna halkımızın bize vereceği destekle müsaade etmeyeceğiz. Çok çalışarak ve hizmet aşkıyla Atakum’u yöneteceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.