step mom and son porn videos

logo

10 Ocak 2014

Gazeteciler Gününü Kutladı…

IMG_261710 Ocak 1961 yılında 212 sayılı yasanın yürürlüğe girmesiyle birlikte, her yıl 10 Ocak tarihinin, ‘Çalışan Gazeteciler Günü’ olarak kutlandığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Şehrimizde görev yapan ulusal ve yerel tüm basın mensubu arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, dürüst, ilkeli ve tarafsız habercilik anlayışlarını devam ettirmelerini temenni eder, başarılarının devamını dilerim “dedi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Gazeteciliğin özellikle fedakârlık isteyen, zor şartlarda yapılan önemli bir meslek olduğunu dile getirdi.

 

Basının her zaman seviyeli ve ilkeli yayın yapması gerektiğini belirten Başkan Demirtaş, “Basın ve medya kuruluşları bugün sadece ülkemizde değil, tüm dünyada toplumların aynası olma özelliğini taşımaktadır. Şehrimizdeki yazılı sesli, görüntülü tüm basın mensuplarıyla birlikte bu şehre yaptığımız her hizmeti kamuoyuna açıklayıp, halkımızı bilgilendirdik. Bilgilendirmeye de devam ediyoruz. Basınla olan diyalogumuz bugüne kadar olduğu gibi, bugün den sonrada en iyi şekilde devam edecektir.

Bu vesileyle şehrimizde görev yapan ulusal ve yerel tüm basın mensubu arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, dürüst, ilkeli ve tarafsız habercilik anlayışlarını devam ettirmelerini temenni eder, başarılarının devamını dilerim.”

 

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.