real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Nisan 2013

1 Mayıs’ı kutladı…

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Emekçiler, bu toplumun en muteber kesimi olmakla birlikte büyük takdiri hak etmektedir. Bizler de, bugüne kadar bu şuurla görev yaptık, her zaman emekçilerimizin yanında olduk” dedi.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, 1 Mayıs’ın kavganın, şiddetin, çatışmanın günü değil, birliğin, dayanışmanın, mücadelenin, demokrasinin, barışın, kardeşliğin ve baharın günüdür. Bu günü resmi tatil ilan ederek Bayram olarak kutlanılmasını AK Parti iktidarının gerçekleştirdiğini hatırlatan Başkan Genç, “Emekçiler, bu toplumun en muteber kesimlerindendir ve büyük takdiri hak etmektedirler. Bizler de, bugüne kadar bu şuurla görev yaptık, her zaman emekçilerimizin yanında olduk” dedi.

ANLAMLI GÜN

Başkan Genç, “Emeğiyle, alın teriyle geçimini temin eden, milli gelirimize büyük katkılar sağlayan milyonlarca çalışanımızın gururla idrak ettikleri anlamlı bir günün içindeyiz. Helal kazancını elde etmenin arayışında olan ve emeğinden başka herhangi bir gücü olmayan kardeşlerimizin, millet ve devlet hayatında yeri doldurulamaz önem ve kıymeti bulunmaktadır. Vatanımızın her köşesinde ve belediyemizde sahip oldukları en önemli değer olan emekleriyle, milletimizin ihtiyaçlarını karşılayan emekçilerimizin, sosyal ve ekonomik hayatta büyük payları vardır. Bizler de belediyemizin iş ve hizmet üretiminde birinci derecede rol oynayan işçi kardeşlerimize hak ettiklerini, alınlarının teri kurumadan vermek için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

1 MAYIS’I KUTLADI

Yerel yönetimler olarak emekçilerin daha iyi yaşam koşullarına ulaşmaları için çaba gösterdiklerini ifade eden Başkan Genç, mesajında şunları adassöyledi: “Belediyelerimizde yerel ve demokratik mücadelenin en önemli alanı olan emeğe saygının yollarını açmaya çalışıyoruz. Emekçilerin; sosyal adalet, barış, bağımsızlık, eşitlik ve özgürlük taleplerine tüm halkımızın sahip çıkacağına inancımız tamdır. Bu vesile ile 1 Mayıs’ta emekçilerin ve halkımızın verdiği mücadelenin bu ülkeye barış getirmesini diliyor, bütün emekçilerimizin birlik, mücadele ve dayanışma günü olan 1 Mayıs’ını kutluyorum.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.