real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Ağustos 2013

Ayvacık, Çarşamba,Salıpazarı…

esrarSamsun’da Uyuşturucu Operasyonu

Samsun’da bir ihbarı değerlendiren güvenlik güçleri Ayvacık, Çarşamba ve Salıpazarı ilçelerinde yaptıkları baskınlarda bin 865 kök kenevir bitkisi, 663 kilogram kubar esrar maddesi ile 800 gram kenevir tohumu ele geçirdi.

Samsun Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şöyle denildi: “Samsun İl Jandarma Komutanlığı tarafından 28 Ağustos tarihinde A.H., T.H., F.A., N.K. ve A.K. isimli şahısların yasadışı kenevir ekimi yaptıkları yönünde istihbari bilgi elde edildi. Yürütülen çalışmalar neticesinde; KOM Şube Müdürlüğü, İstihbarat Şube Müdürlüğü, Ayvacık, Çarşamba ve Salıpazarı İlçe Jandarma Komutanlıkları ile Ladik Jandarma Komando Bölüğü’nün de katılımıyla adli makamlardan alınan arama kararı ile 29 Ağustos tarihlerinde Ayvacık ilçesi Çökekli köyü Gökyar mevkiinde A.H., T.H., F.A., N.K. ve A.K. isimli şahısların ev, bahçe, tarla ve ormanlık alan içerisinde geniş çaplı yapılan arama faaliyeti sonucu; bahçe, tarla ve ormanlık alan içerisinde ekili vaziyette bin 865 kök kenevir bitkisi, 663 kilogram kubar esrar maddesi ile 800 gram kenevir tohumu ele geçirildi.

Olayla ilgili olarak Çarşamba Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı doğrultusunda ele geçirilen bin 865 kök kenevir bitkisi olay mahallinde yakılarak imha edildi, diğer ele geçen maddelere ise el konuldu. Olayın şüphelileri A.H., T.H., F.A., N.K. ve A.K. ise gözaltına alındı .”

Öte yandan aynı bölgede geçen hafta içerisinde yapılan büyük çaplı arama faaliyeti neticesinde de 45 bin 500 kök kenevir bitkisi, 2 bin 539 kilogram kubar esrar maddesi ile 2 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirilmişti.

Yapılan operasyonla ilgili geniş çaplı soruşturmaya devam ediyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.